Przygoda z Tatą

O projekcie

19 czerwca br. w 16 miastach wojewódzkich odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – gra miejska „Przygoda z Tatą”. Dzięki tej zabawie tegoroczny Dzień Ojca będzie wyjątkowym wydarzeniem dla wszystkich rodzin z dziećmi, które wezmą w niej udział. W aż 7 miastach rodzinną grę miejską organizuje Fundacja AZS.

Zagadki, konkurencje umysłowe i sprawnościowe, nowe aktywności, niespodzianki – to wszystko podczas kilku godzin wspólnej zabawy. Czekamy na Wasze zgłoszenia! 

Do wspólnej zabawy zapraszamy drużyny składające się z ojców oraz dzieci w każdym wieku. Nie ma ograniczeń w liczebności rodzinnej drużyny. Dokładne miejsca startu zainteresowani znajdą na podstronach przypisanych do wydarzeń w danym mieście. Start zaplanowano na godz. 10:00. 

Uczestnicy bezpłatnej zabawy mogą liczyć na wiele atrakcji, przygód i pamiątek. Dodatkowe informacje programowe, regulamin, formularz zgłoszeniowy do startu w punktach prowadzonych przez AZS na stronie www.przygodaztata.azs.pl . 

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Akademickiego Związku Sportowego, realizująca zadanie zlecone przez Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej.  

Organizatorzy

Partner medialny